side-area-logo

Wałbrzych

1-3 Październik 2021

     Tematem przewodnim tego obozu jest aktywna regeneracja. Zaplanowane treningi będą spokojne, elementy techniczne nagramy kamerą, a na przygotowanych przez nas trasach odkryjecie wiele ciekawych miejsc m.in. Skały Adrszpaskie, Zamek Grodno oraz Zaporę Wodną w Lubachowie. Ponadto w klimatycznym Sokołowsku porozmawiamy o triathlonie przy pysznej kawie. 

ZAKWATEROWANIE

Miejsce pobytu to trzygwiazdkowy Hotel Aqua Zdrój, oferujący zakwaterowanie w 2-3 osobowych pokojach z łazienką i dostępem do sieci WiFi. Hotel posiada udogodnienia dla triathlonistów m.in: przechowalnia rowerów, dostęp do narzędzi serwisowych, pływalnią 25 m i SPA z widokiem na Chełmiec oraz siłownią. Pełne wyżywienie obejmuje śniadania w formie bufetu oraz lunch i kolację z posiłkami dostosowanymi do potrzeb sportowców (również dla wegan i wegetarian).

BEZPIECZEŃSTWO

Wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów w Sudety powinni posiadać ubezpieczenie z rozszerzeniem o uprawianie sportu wyczynowego na terenie Polski oraz Czech. Aby dopilnować bezpiecznego przebiegu zajęć nasi trenerzy przedstawiają najważniejsze kwestie podczas otwarcia obozu oraz przed każdym treningiem, a każdy uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem uczestnictwa.

WSPÓLNE TRENINGI

     W programie weekendu triathlonowego uwzględniliśmy zajęcia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów oraz zajęcia dodatkowe, w których uczestnicy obozu mogą wziąć udział według własnych preferencji.      Zaplanowane jednostki treningowe zawierają element wydolnościowy oraz techniczny, jednak zawsze staramy się aby była to również dobra zabawa.  Ze względu na zróżnicowany poziom grupy, wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników. W czasie wolnym zaplanowaliśmy również konsultacje, podczas których nasi trenerzy odpowiedzą na pytania uczestników. Polecamy również skorzystanie z odnowy biologicznej w strefie SPA.

     Treningi są prowadzone na 3 różnych poziomach zaawansowania (podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym). Staramy się utrzymywać stosunek 8 -10 osób trenujących będących pod opieką jednego z trenerów.

Należy ze sobą zabrać:

 • obuwie oraz odzież adekwatną do pogody
 • rower szosowy/kask/światełka (przód – białe, tył – czerwone + odblask)
 • sprzęt zapasowy (dętka, pompka, multitool)
testimonial author
Treningi w zróżnicowanym terenie od zawsze były częścią moich przygotowań. Na początku października stanowią świetne urozmaicenie wieńczące wakacyjne starty lub wprowadzające do nowego sezonu.
Kacper Adam
Olimpius
hot!

obóz triathlonowy 3 dni

1-3 Październik 2021
ceny za osobę od: 650PLN

Oferta obejmuje:

 • zakwaterowanie w hotelu Aqua Zdrój (2 noclegi)
 • pełne wyżywienie (śniadanie,obiad,kolacja)
 • udział w zaplanowanych treningach grupowych
 • opieka trenerska
 • uczestnictwo w wykładach oraz zajęciach dodatkowych
 • opłata miejscowa
 • bezpłatne korzystanie z centrum rekreacji z basenem, salą fitness oraz sauną i jacuzzi
CENA

Koszty udziału w obozie różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Oferujemy następujące standardy:

 • pokój 2 osobowy w cenie 750 pln/os
 • pokój 3 osobowy w cenie 650 pln/os

 

 

* Wiemy jak ważna jest działalność zespołowa, dlatego przygotowujemy specjalne zniżki dla grup. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie!

SOCIAL MEDIA

     Organizacja wspólnych wyjazdów to nie wszystko. To właśnie dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. Publikując zdjęcia, udostępniając wpisy i wrzucając komentarze na różne portale społecznościowe sprawiacie, że nasza praca nabiera rozpędu. Na tym wyjeździe stosujemy poniższe symbole:

#tc #walbrzych @triathloncamp

znajdziecie nas również na:

GALERIA