side-area-logo

Szklarska Poręba MTB

Listopad 2020

     Obóz w Szklarskiej Porębie jest częścią cyklu weekendowych spotkań triathlonowych w Karkonoszach i jest skierowany dla wszystkich zainteresowanych spędzeniem weekendu aktywnie. Listopad jest miesiącem przełomowym. Niższe temperatury wymagają modyfikacji treningów, więc jazda na rowerze MTB staje się obowiązkiem. Podczas pobytu zaplanowanych jest 6 jednostek treningowych oraz dużo rozmów odnośnie triathlonów ekstremalnych, treningów i startów.

ZAKWATEROWANIE

Za bazę wypadową przyjęliśmy czterogwiazdkowy Hotel Bornit, w którym oferujemy zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach lub pokoju typu studio (2 pokoje 2 osobowe) z pełnym wyżywieniem, możliwością dostawki, łazienką oraz WiFi. W hotelu znajduję się również basen, na którym będą odbywać się treningi pływackie. Ponadto do dyspozycji są przyrządy do ćwiczeń siłowych i cardio oraz sauna, jacuzzi, z których warto skorzystać w ramach odnowy biologicznej.

10629242_567858546680540_7378849804548658651_o
BEZPIECZEŃSTWO

Wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów w Karkonosze powinni posiadać ubezpieczenie z rozszerzeniem o uprawianie sportu wyczynowego na terenie Polski oraz Czech. Aby dopilnować bezpiecznego przebiegu zajęć nasi trenerzy przedstawiają najważniejsze kwestie podczas otwarcia obozu oraz przed każdym treningiem, a każdy uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem uczestnictwa.

WSPÓLNE TRENINGI

     W programie obozu uwzględniliśmy zajęcia prowadzone pod okiem trenerów oraz czas wolny, w którym uczestnicy mogą skorzystać z szeregu innych aktywności.      Zaplanowane jednostki treningowe zawierają element wydolnościowy lub techniczny jednak zawsze staramy się aby była to również dobra zabawa.  Ze względu na zróżnicowany poziom grupy wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników. Dla chętnych w czasie wolnym zaplanowaliśmy konsultacje trenerskie, podczas których nasi trenerzy odpowiedzą na pytania uczestników. W czasie wolnym polecamy również skorzystanie z odnowy biologicznej, jednak  chętni mogą wybrać się na dodatkowy trening kolarski lub biegowy na polecanych przez nas trasach.

program mtb

     Treningi są prowadzone na 3 różnych poziomach zaawansowania (podstawowym, średniozaawanoswanym i zaawanoswanym). Staramy się utrzymywać stosunek 8 -10 osób trenujących będących pod opieką jednego z trenerów.

Należy ze sobą zabrać:

 • obuwie oraz odzież adekwatną do pogody
 • rower MTB/kask/światełka (przód – białe, tył – czerwone + odblask)
 • sprzęt zapasowy (dętka, pompka, multitool)
 • istnieje możliwość wypożyczenia roweru MTB
testimonial author
Treningi przełajowe od zawsze były częścią moich przygotowań. Jesienią jest to dobra alternatywa dla nużących treningów w pomieszczeniu, a w Szklarskiej Porębie to czysta przyjemność :)
Magdalena Biskupska
GT RAT
hot!

obóz triathlonowy 3 dni

Listopad 2020
ceny za osobę od: 690PLN

Oferta obejmuje:

 • zakwaterowanie w hotelu Bornit (2 noclegi)
 • pełne wyżywienie (śniadanie,lunch i obiadokolacja)
 • udział w zaplanowanych treningach grupowych
 • opieka trenerska
 • uczestnictwo w wykładach oraz zajęciach dodatkowych
 • opłata miejscowa
 • bezpłatne korzystanie z centrum rekreacji z basenem, salą fitness oraz sauną i jacuzzi
CENA

Koszty udziału w obozie różnią się w zależności od rodzaju zakwaterowania. Oferujemy następujące standardy:

 • pokój 2 osobowy w cenie 890 pln/os
 • pokój typu studio (2 pokoje 2 osobowe) 690 pln/os

 

 

* Wiemy jak ważna jest działalność zespołowa, dlatego przygotowujemy specjalne zniżki dla grup. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie!

SOCIAL MEDIA

     Organizacja wspólnych wyjazdów to nie wszystko. To właśnie dzięki Waszemu wsparciu możemy się rozwijać. Publikując zdjęcia, udostępniając wpisy i wrzucając komentarze na różne portale społecznościowe sprawiacie, że nasza praca nabiera rozpędu. Na tym wyjeździe stosujemy poniższe symbole:

#tricampszklarska @triathloncamp

znajdziecie nas również na:

GALERIA