side-area-logo

Wyspy Kanaryjskie | Lanzarote

2-16.02.2017

     Termin zgrupowania wypada w okresie zimowym i ze względu na świetną pogodę i zaplecze sportowe stanowi dobrą alternatywę dla treningów w kraju. Ponadto, na wyspie organizowane są zawody Ironman Lanzarote, więc uczestnicy zgrupowania będą mieli okazję zapoznać się z trasami wyścigu podczas wspólnych treningów. Program zgrupowania został przygotowany przez Trenera Jakuba Adama, a partnerem technicznym jest biuro podróży Almatur Częstochowa.

ZAKWATEROWANIE

     Miejsce pobytu to Club La Santa, ośrodek położony na zachodnim wybrzeżu wyspy Lanzarote, w którym oferujemy pobyt w apartamentach 3 osobowych z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu. Ośrodek wyposażony jest w 3 otwarte basen 50 m z podgrzewaną wodą, na którym odbywać się będą treningi pływackie, stadion lekkoatletyczny, serwis i sklep rowerowy oraz pomieszczenie na rowery wraz z myjnią. Ponadto tereny dookoła hotelu tworzą idealne warunki do treningu triathlonowego. W ramach odnowy biologicznej hotel zapewnia możliwość skorzystania ze SPA z masażami, saunami oraz restauracji z menu dopasowanym specjalnie do potrzeb triathlonistów.

panoramic-view-of-the-resort_24825429949_o
ZAKWATEROWANIE

     Wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna Sport. Aby dopilnować bezpiecznego przebiegu zajęć nasi trenerzy przedstawiają najważniejsze kwestie podczas otwarcia obozu oraz przed każdym treningiem, a każdy uczestnik jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem uczestnictwa.

testimonial author
Obóz na Lanzarote jest świetną okazją do treningu triathlonowego, kiedy w kraju jest zima. Club La Santa oferuję zakwaterowanie oraz obiekty sportowe na najwyższym poziomie. Wystarczy przyjechać i złapać rytm 🙂
Kacper Adam
triathlonista PRO
hot!

obóz triathlonowy 7 lub 14 dni

2-16.02.2016
ceny za osobę od:
3 390
PLN

Cena obejmuje:

  • zakwaterowanie w Club La Santa
  • 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja)
  • udział w zaplanowanych treningach grupowych
  • opieka trenerska
  • ubezpieczenie sportowe
  • opłata miejscowa